nedeľa 27. marca 2011

What do you got?

Check it out man! He's my funk soul brother...


Fajn, udalosti posledných dní možno ľahko zhrnúť do zreteľného sledu udalostí posledných dní. Moje obzvlášť zarážajúce vyjadrovacie (anti)schopnosti sa teda prejavia naplno a Ty, milý čitateľ, nebudeš mať ani poňatia o tom, čo je pointou tohto duchaplného článku.


Check it out man! He's my funk soul brother...


Videl som film. Vlastne dva. Prvý sa volá I love You, Phillip Morris. Ten sa mi neúrekom páčil. Film plný akcie a očakávania, humorných, ale aj dojímavých scén, film o gayoch, ktorý pobaví a dojme k slzám aj zarytého heteráka ako som ja. Skvelý soundtrack, parádne scény a chutnučký Ewan McGregor zamilovaný do blázna Jimma Carreyho v romantickej dráme natočenej podľa skutočnej udalosti. Udeľujem 5 homosexuálnych právnikov z 5!


A ten druhý? Och, áno... samozrejme. Na obale dévédéčka je že: Červený drak. Ale samozrejme, že dévédéčko (a ani obal) doma nemám. Videl som to na internete. Perfektné spracovanie akéhosi podivného "pokračovania" filmu Mlčanie Jahniat, v ktorom sa nám starý dobrý Anthony Hopkins predstavil ako mizerný úchyl a odporný požierač orgánov z mŕtvol svojich ľudských obetí. V tomto filme ho však počas deja samotného, "nahradí" úžasný Ralph Fiennes, herec priam stvorený pre takéto role. :-) Zahanbí aj toho jebka z lesa, že Edward Norton (akože hej, meno má husté, ale inak nič) a predvedie sa ako vždy, v plnej svojej dokonalosti. Zatiaľ najlepší horor, aký som videl. Uďeľujem 5 ošťatých trenírok z piatich.


Check it out man! He's my funk soul brother...


Za posledný týždeň sa udialo toľko vecí, že sa to sem ani nezmestí, treba však spomenúť hlavne to, že som prečítal skvelú Knihu bez názvu od Anonyma. Bola to fakt pecka, priam orgazmicky perfektne spísaná kultovka. Navyše, okrem skvelých pár hodín pútavého čítania a prežívania strhujúceho hororového (alebo len sci-fi dobrodružného?) príbehu niekde v odľahlej oblasti Ameriky, v svete zabudnutom meste Santa Modega som narazil aj na skvelý song The Knack - My Sharona, ktorý sa v knihe objavil v jednej z kľúčových scén...


Momentálne mám rozčítané ešte ďalšie štyri knižky.


Check it out man! He's my funk soul brother...


Netreba zabúdať ani na rilejšnšip. Čo nové? Ale no ták, decká! :-D To si snáď nechám pre seba, nie? Potrebujem aj ja trošku súkromia...


Check it out man! He's my funk soul brother...


Včera som si uvedomil, že Fatboy Slim je skutočný frajer. Cez týždeň aj, že slovenská hokejová hymna nemá vyzerať nijak, pretože nech "naši" vypustia do éteru čokoľvek, bude to len ďalšia blamáž. A možno som objavil song svojho "zrodenia" od B - Complex, volá sa to že Beautiful Lies. Pecka.


V škole sa mi začalo v istej oblasti nečakane dariť, opäť som nevstal v sobotu ráno, aby som šiel do Zbyňova na airsoft, v piatok som si tiež uvedomil pár iných faktov a moja nezapísaná úvaha o čomsi nepomenovateľnom sa tu (našťastie) neobjavila. Toľko k poslednému týždňu, tak zatiaľ!