pondelok 22. augusta 2011

by som si rád uľavil.

Po Redhoťákoch (čítaj: Red Hot Chilli Peppers) som "persedlal" na The White Stripes. Jeden song, ktorý ma vystihuje už názvom je asi... "I don't know what to do with myself" a moja obľúbená farba nie je ružová.

Cigáni si vydobyli právo na sadenie kvetov okolo Washingtonského pentagonu, Michael Phelps je drevorubač v károvanej košeli, odkedy videl Wolverin Origins, Lenny Kravitz je beloch, Irak je od jedenásteho súčasťou Európskej Únie, revolúcia v Španielsku vyústila do tretej svetovej a Helmut od susedov začal po tridsiatich rokoch opäť posilňovať, aby mu cecky neovísali jak koňovi vajčiská (i keď, osobne mám pocit, že koňom vajca nejak extrémne neovísajú - pracujem v štúdiu nemeckého heroického porna, kde Barbara Conana trtká Čierny Blesk do zadnice, nedávno sme uzavreli kontrakt s Warner  Bros... ), zatiaľ čo jeho bývalka si dala spraviť silikóny a zapísala sa tak do americkej histórie ako najstaršia žijúca fosília s pokusom o inováciu na nesprávnych miestach, resp. nič sa nezmenilo,akurát si už do tých otrasných jeansov so zipsom v rozkroku neprištipne bradavky...

Keď nemé fotografie bez tvárí znamenajú viac než slová bez myšlienok a myšlienky bez slov zachytené na fotografii sú o slovách z fotografie zplodených z myšlienok toho muža bez tváre, ktorý to celé odfotil, konečne prichádza čas na rozuzlenie zápletky v Rosalinde, teda je čas vypnúť telku, aby to na vianoce malo cenu, znovu si vytrhať všetky (tentokrát už nastrelené) vlasy z kotrby, vylomiť si ďalšie štyri zuby pri obhrýzaní televízora, vyhorieť, lebo reklamná pauza je príliš krátka, navyše v tom šote na rexonu je zas tá kozatica s plnými perami a očami na pol hlavy...

Milow  si ma schoval do vrecka, hodiny biológie ma naučili, že človek je z ekologického hľadiska na Zemi celkom prebytočný, nie menej než syfilis na pohlavnom ústrojenstve Ivana Hrozného a štyridsaťtisíc mŕtvych černošských detí umrelo v dôsledku toho, že som po obede nikdy nezjedol jablko, však čo by oni za to dali, však.
Človek sa občas cíti starší než skutočne je, samozrejme, to ešte nepoužil fastumgel či kozmodisk, navyše si pomýlil viagru s lentilkami od Morpheusa... Ktorý je mimochodom tiež biely, má poriadnu šedivú bradu a volajú ho Dambldór. Nepochopil som, ktorú lentilku si vybral Voldmeter, no dobro vždy víťazí a Tom Cruise vyšiel z kurzu.

Klub bitkárov ma sklamal, pretože tam Burtonova žena nemala také kozy ako v muzikále o Diabolskom Holičovi z Fleet Street, navyše ju namiesto Hulka pretiahol Bred Pit v nablýskaných tangáčoch a napokon to zvalil na 20 kilového Nortona s kruhmi pod očami vpadnutými tak hlboko v lebke, až mám pocit, že z profilu tá kamera iste kurevsky skresľuje, keďže mal hlavu pomerne "normálneho tvaru". Inými slovami, "len sa vám zdá, že mu je možné prstom oko vypichnúť".  Gitaru nemám, Ramones nosili Conversy, tento blog je nepodstatný nemenej, než  všetky tie emocionálne výlevy ostatných osamelých pubertiakov lámajúcich si hlavu nad tým, či slovo "každopádne" nepoužili každopádne príliš veľa krát v poslednom odstavci svojho každopádne výborného článku začinajúceho akožebloggera, ktorý každopádne má na to ovládnuť svet svojou fotkou z kúpelky. Každopádne, celé jeho dielo vyznie príliš ťažkopádne, no beztak zaujme hrču prifajčených a naoko prefíkaných (case in point: už z videnia na posednie často prefiknutých) trinástiek pózujúcich pred zrkadlom v plavkách svojej seksi kamarátky, a potom celú noc naberajú spešl experiensis v Adobe Photoshop, aby sa mohli do rohu obrazovky podpísať v štýle, aký zajtra letí.

Indie nie je zastaraný žáner. Tichojebky som si zabudol doma, Dragan sa vysral na kurz a užil si kúpalisko, Tom zabil Jerryho a dvanásť pseudokritikov sa rozhodlo, že Nezvratný osud 5 je pičovina - áno, dnes je (bohužiaľ, ešte stále) v kurze nadávať na všetky pokračovania čohokoľvek, veď tie prvé sú klasika, a všetci sme odborníci na všetko. Aha, pardon, ty nie, to len ja. Prečo? Lebo mám konto na šsfd a ohodnotil som viacej porna než Juro s Palom dohromady.

Čakáme, kým ten dvojmetrový sumec niekde tu, v jazere, nahmatá a zhltne návnadu, zatiaľ, čo Hannibalovi nejakí fašisti zožerú malú sestru.

Neviem, aký deň je, len že je slnečno a na zajtra si predpoveď môžem vymyslieť aj sám. A nielen v počasí. Nejak sa mi zdá, že všetok čas plynie len pre svet okolo mňa a ja, kliešť zavesený zo spodu na tom zelenom liste akéhosi keru, vyčkávajúci na správnu chvíľu, čučím a nič sa ma netýka, do ničoho nezasahujem, až kým nebude tá špongia plná, aby z nej bolo čo žmýkať.

Na záver pár skutočných faktov, a sa vám tie hore nepáčili:Svet je skazený.
Jake Gyllenhaal je seksi.
Katty Pery je to horúcejšie vydanie Zooey Deschanel.
Čierna NEzoštíhľuje.

Pointa tohto príspevku je napísaná hrubo. Ponaučenie si z tohto všetkého neberte, to nie vy, to ja. "Zabil som Kennedyho."